Nowe produkty

Promocje

Beton Architektoniczny

Jako producent różnego rodzaju okładzin ściennych mamy w naszej ofercie sklepu beton architektoniczny i proponujemy bardzo korzystne ceny. Płyty betonowe znajdują różnorodne zastosowanie nie tylko jako elementy na ścianę tworzące dekoracyjne tło dla całego pomieszczenia, ale także typowo użytkowe. Płyty z betonu architektonicznego, które Państwu oferujemy, spełniają najwyższe normy wytrzymałości, co oznacza, że ich wytrzymałość na ściskanie osiąga 90 MPa, zaś wytrzymałość na zginanie to 15 MPa. Jesteśmy rzetelnym producentem materiałów budowlanych, więc systematycznie prowadzimy testy naszych produktów, aby zapewnić naszym Klientom materiały spełniające standardy, co w praktyce oznacza, że produkujemy beton architektoniczny jak najwyższej jakości. Relatywnie niska cena tego produktu oraz jego wszechstronność i niezawodność sprawia, że coraz więcej projektantów chętnie sięga po ten surowiec przy projektowaniu różnych wnętrz.

Beton idealnie odwzorowuje trawertyn, co jest jego niewątpliwym atutem. Płyty betonowe na ścianę można wykorzystać w przestrzeniach mieszkalnych oraz nowoczesnych pomieszczeń biurowych. Poza niewątpliwą funkcją dekoracyjną beton architektoniczny spełnia także rolę ekranów dźwiękoszczelnych wyciszając pomieszczenia. Warto zastosować płyty betonowe na ścianę w mieszkaniu w centrum miasta lub w domu stojącym przy głównej ulicy, aby uchronić się od decybeli wytwarzanych przez pojazdy oraz hałaśliwych sąsiadów. 

Płyty betonowe to nie tylko elegancja tworzonego wnętrza, lecz także wygodny sposób aranżacji pomieszczeń, gdyż ich montaż nie jest skomplikowany, lecz wyjątkowo prosty i szybki. Beton architektoniczny można z powodzeniem wykorzystać do wykończenia ścian w salonie, holu czy pomieszczeniach biurowych, kreując nowoczesne, niebanalne wnętrze. Natomiast niektórzy architekci zdobywają się na odwagę, aby zastosować gładkie płyty także w mniej oczywistych przestrzeniach. Powstają nawet betonowe sypialnie, co jedni uznają za ekstrawagancję, zaś inni docenią jako nowatorski projekt. Polecamy nasze płyty z betonu architektonicznego, które w naszym sklepie internetowym kupicie Państwo w korzystnych cenach. Zapraszamy również do naszej siedziby w Żyrardowie, niedaleko Warszawy.

Beton Architektoniczny Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Dlaczego ceglana-sciana.pl

grunt ceglanascina

autentyczny wygląd

grunt ceglanascina

wszechstronne zastosowanie

grunt ceglanascina

łatwy montaż

grunt ceglanascina

przyjazne środowiskuSzybka realizacja zamówienia

grunt ceglanascina

Po złożeniu zamówienia , bezzwłocznie zajmujemy się jego realizacją

grunt ceglanascina

Jeśli zamówione produkty mamy na stanie , wysyłamy je w ciągu 48 H

grunt ceglanascina

Może zdażyć się sytuacja , że płytki bedzięmy musieli wyprodukować specjalnie na Twoje zamówienie (max. 7 dni)

grunt ceglanascina

Selekcja , pakowanie , zabezpieczanie i wysyłka to już ostatni krok w nasze firmie aby Twoja ściana nabrała niepowtarzalnego wyglądu.22