Obecnie telewizor odgrywa kluczową rolę w większości salonów, zwłaszcza ze względu na imponujące rozmiary współczesnych odbiorników. W dodatku coraz częściej wiesza się go na ścianie, zamiast stawiać na szafce RTV, na co pozwala niewielka waga sprzętu. Jeśli chcesz dobrze podkreślić ten element albo po prostu szukasz sposobu na efektowną dekorację ściany, na której zawiśnie urządzenie, czytaj dalej. Proponujemy wyjątkową aranżację z wykorzystaniem cegły dekoracyjnej.

Telewizor na ścianie i co poza tym?

Powieszenie telewizora oszczędza miejsce, a ponadto takie rozwiązanie prezentuje się bardzo nowocześnie. Jeśli chcesz osiągnąć świetny efekt albo go spotęgować, zadbaj o odpowiednią aranżację ściany „telewizyjnej”. Odpuść sobie ozdoby w postaci półek czy obrazów. Dużo lepszym wyjściem będzie postawienie na efektowne wykończenie, a najgorętszym trendem jest obecnie cegła dekoracyjna. Nie musisz przy tym obawiać się, że rozwiązanie to szybko stanie się niemodne, jak często dzieje się z różnymi stylami wnętrzarskimi.

Cegiełki na ścianę mogą mieć rozmaity wygląd, a przede wszystkim pasują do bardzo różnych wnętrz, co daje im ponadczasowy charakter. Możesz zdecydować się na tę popularną, ale dalej niesztampową dekorację, niezależnie od tego, czy masz salon urządzony w stylu loftowym (z nim świetnie współgrają zwłaszcza płytki z cegły, wyglądające dość surowo), nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim, czy nawet rustykalnym. Na naszej stronie znajdziesz cegły ozdobne sprzedawane online i w okolicach Warszawy. Zachwycą Cię różnorodnością!

Pamiętaj przy tym, że choć modne jest wykładanie cegłą całej ściany, nie musisz wybierać tego rozwiązania, jeśli z jakiegoś powodu nie do końca Ci odpowiada. Świetnie wyglądają też aranżacje, w których wykończona w ten sposób jest tylko część powierzchni.

Dobrze dopasuj rodzaj cegły

Do kupienia są różne rodzaje tej dekoracji, jeśli chodzi o kolory, ale nie tylko. Świetnym, nowatorskim wyjściem są płytki z cegły, które łatwo i szybko zamontujesz, nawet samodzielnie. Wystarczy zaopatrzyć się w klej i dopasowaną fugę – wszystko to możesz zamówić u nas w zestawie. Jeżeli zależy Ci na maksymalnie naturalnym efekcie i podkreśleniu stylu industrialnego albo rustykalnego salonu, możesz postawić na czerwoną cegłę, wyglądającą niczym z dawnych budynków. Takie rozwiązanie z pewnością wprowadzi do Twojego domu loftowy klimat i sprawi, że będzie miał „duszę”.

Jaki kolor?

Szeroki wybór kolorów i odcieni cegiełek dekoracyjnych powoduje, że można puścić wodze fantazji. Nowoczesne aranżacje „lubią” płytki w schludnej bieli lub eleganckiej szarości. Jeśli pragniesz zyskać niezwykły klimat, postaw na cegłę, która wyróżnia się nieregularnymi odcieniami czerwieni. Poza tym pamiętaj o ważnej, uniwersalnej zasadzie, wskazującej, że jasne kolory optycznie powiększają i rozjaśniają przestrzeń, dlatego w małych pomieszczeniach raczej unikaj ciemnego wykończenia, wprowadzającego wrażenie ciasnoty. Wykorzystaj je w obszernych salonach.

Urządź swój salon modnie

Dzięki niebanalnej dekoracji, jaką jest cegiełka ozdobna na ścianę do salonu, możesz ożywić pomieszczenie i podkreślić jego styl, bez zaawansowanych prac remontowych. Takie rozwiązanie jest obecnie bardzo popularne, ale nie musisz obawiać się, że Twój pokój będzie wyglądał jak wiele innych. Postaw na naszą ofertę, a będziesz mieć do wyboru mnóstwo typów produktów, dzięki czemu bez trudu stworzysz oryginalną aranżację.